Archiwum Państwowe w Lublinie wznawia bezpośrednią obsługę klientów i udostępnianie materiałów archiwalnych w czytelniach

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Archiwum Państwowe w Lublinie od 25 maja 2020 r. stopniowo wznawia bezpośrednią obsługę klientów i udostępnianie materiałów archiwalnych w czytelniach.  

Punkty obsługi klientów i czytelnie wznowią pracę – w Centrali od 25 maja, a w Oddziale w Kraśniku od 26 maja. W dalszej kolejności działalność ta zostanie przywrócona w oddziałach zamiejscowych w Chełmie i Radzyniu Podlaskim, o czym będziemy osobno informować.

W Centrali i we wszystkich oddziałach zamiejscowych punkty obsługi klienta będą otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 z półgodzinną przerwą w godz. 11.45-12.15.

W Centrali i wszystkich oddziałach zamiejscowych czytelnie będą otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 z półgodzinną przerwą w godz. 11.45-12.15.

Jednocześnie informujemy, że w czasie trwania stanu epidemii i stanu zagrożenia epidemicznego związanego z koronawirusem Covid 19 obowiązują szczególne zasady obsługi klientów, mające na celu zachowanie warunków bezpieczeństwa.  W tym okresie obowiązują także nowe zasady udostępniania materiałów archiwalnych w czytelniach. W związku z tym prosimy Państwa o zapoznanie się z treścią Regulaminu korzystania z materiałów archiwalnych w pracowniach naukowych Archiwum Państwowego w Lublinie .

O kolejnych zmianach w funkcjonowaniu Archiwum będziecie Państwo informowani na bieżąco na naszej stronie internetowej i na profilu facebook.

-->