APL Oddział w Radzyniu Podlaskim wznawia bezpośrednią obsługę klientów i udostępnianie materiałów archiwalnych w czytelni

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Archiwum Państwowe w Lublinie Oddział w Radzyniu Podlaskim od dnia 3 czerwca 2020 r. wznawia bezpośrednią obsługę klientów i udostępnianie materiałów archiwalnych w czytelni naukowej.

Punkt Obsługi Klienta w Oddziale Zamiejscowym APL w Radzyniu Podlaskim będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 z półgodzinną przerwą w godz. 11.45-12.15.

Czytelnia naukowa w Oddziale Zamiejscowym APL w Radzyniu Podlaskim będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 z półgodzinną przerwą w godz. 11.45-12.15.

Jednocześnie informujemy, że w czasie trwania stanu epidemii i stanu zagrożenia epidemicznego związanego z koronawirusem Covid 19 obowiązują szczególne zasady obsługi klientów, mające na celu zachowanie warunków bezpieczeństwa.  W tym okresie obowiązują także nowe zasady udostępniania materiałów archiwalnych w czytelniach. W związku z tym prosimy Państwa o zapoznanie się z treścią Regulaminu korzystania z materiałów archiwalnych w pracowniach naukowych Archiwum Państwowego w Lublinie .

O kolejnych zmianach w funkcjonowaniu Archiwum będziecie Państwo informowani na bieżąco na naszej stronie internetowej i na profilu facebook.

 

-->